cloud

Veli Yorumlarımız

Img

Ebeveynlerimizden haber almayı seviyoruz!

Ebeveynlerden Yorumlar

Geri bildiriminiz veya paylaşmak istediğiniz övgü sözleriniz varsa, lütfen bu sayfanın alt kısmından yorumunuzu gönderin.

 • img
  Hatice K.

  “Hepimiz çocuklarımız için en iyisini istiyoruz. Hele bu dönemde, hâliyle onlar için daha fazla kaygılanıyoruz. Pek çok anaokuluyla görüşmüş biri olarak; en fazla ilgiyi Büyük Umutlar Anaokulu’nda gördüğümü söyleyebilirim. Tüm merak ettiklerimizi en ince ayrıntısına kadar cevapladılar. Gerçekten çok samimi ve güler yüzlüler. Daha şimdiden, çocuğumdaki değişimi gözlemleyebiliyorum. Okulda öğrendiklerini her gün gelip heyecanla bize anlatması, bu yaşta okula ağlayarak değil sevinerek gitmesi, bunlar bizi çok sevindiriyor. İyi ki bu anaokulunu tercih etmişim. Tüm anne-babalara gönül rahatlığıyla öneriyorum, düşünmeyin bile.”.

 • img
  Zeynep Ç.

  “Çocuk okuldan bir kere nefret etti mi bir daha sevdirmek çok zor. Bu yüzden doğru anaokulunu seçmek çok önemli. Ben de uzun süre araştırma yaptım, Büyük Umutlar Anaokulu gibi beni tatmin eden başka bir yere daha rastlamadım. Burada çocuklara kendilerini tanıma fırsatı veriliyor. Hem fikirlerini paylaşma özgürlüğü sunuluyor, hem de başkalarının fikirlerinie saygılı olması gerektiği öğretiliyor. Bunları iki çocuğumu da Büyük Umutlar Anaokulu’na yazdırmış biri olarak, gözlemlerime dayanarak söylüyorum. Zaten çocukların yüzündeki mutluluktan her şey anlaşılıyor. Burası çocuklarımın ikinci evi, böyle bir yer olduğu için biz veliler çok şanslıyız.”.

 • img
  Nuran G.

  “Kızımdaki gelişimi görmek bizi çok mutlu ediyor. O agrasif, huysuz, inatçı çocuk gitti, yerine bambaşka bir çocuk geldi. Büyük Umutlar Anaokulu ile çocuğum vaktini faydalı bir şekilde geçiriyor. Eminim ki bu, onun tüm hayatını olumlu etkileyecek. Veli-öğretmen ilişkileri de çok iyi. Biz aramasak bile onlar arıyor, bilgilendiriyor. Düzenli toplantılar oluyor, sürekli bilgi akışı var yani. Çocuğum için ne kadar doğru bir tercih yaptığımı her gün yeniden hatırlıyorum.”.

 • img
  Ahmet E.

  “Onlarca anaokul dolaştım fakat çocuğum için en iyisini Büyük Umutlar Anaokulu’nda buldum. Çocukları kalıplara sokmayan, onlara kendi kalıplarını ve her türlü bilgiyi dayatmayan, sorgulamayı teşvik eden, gerçekten öğreten bir yer arıyorsanız işte orası Büyük Umutlar Anaokulu. Hem branş öğretmenlerinin hem de sınıf öğretmenlerinin yetkinliği, veli iletişimi ve geri bildirimi gibi konularda kesinlikle çok profesyoneller. Okul kapısından girdiğinizde tüm öğrencilerin kendini buraya ait hissettiğini, buraya gelmekten mutlu olduğunu gözlemleyebiliyorsunuz. Benim çocuğum da onlardan biri. Büyük Umutlar ailesine dâhil olmaktan çok mutluyuz.”.

Yorumunuzu Bırakmak İster misiniz?